SPOR SAHALARI

Spor saha zeminlerine asfalt kaplanması, renklendirilmesi ve çizgilendirilmesi ile, esnek, sağlam ve düzgün alanlar oluşturulmasıdır.

Kauçuk zemin sistemleri estetik görünümleri yanında en önemli özellikleri ve  üretim  amaçları darbe emici, koruyucu ve esnek olmalarıdır. Bu önemli özellikleri  sayesinde  çocuk oyun alanlarında ve parklarında, tüm açık ve kapalı spor  zeminlerinde ve sosyal  kullanıma açık toplumsal alanlarda düşme, yaralanma ve  darbelere karşı insanlara  güvenlik fonksiyonunu sağlamaktadır. Kum ve diğer  oyun alanları malzemelerine kıyasla daha temiz ve hijyeniktir. Temizliği kolayca  yapılabilmekte olup, yağmur sonrası veya suyla temizliği yapılabilmektedir.  Demonte olabilme özelliği sayesinde çok kolay bir şekilde tamiri ve bakımı  yapılabilmektedir.

Yürüyüş alanlarında ise yürüme kolaylığı oluşturmakta olup, hem enerji arttırma hem de konfor sunma nitelikleri de bulunmaktadır.
KAUÇUK (TARTAN) ZEMİN KAPLAMA ÇEŞİTLERİ

Karo Kauçuk “EPDM Karo Kauçuk, SBR Karo Kauçuk”
Kilit Kauçuk “EPDM Kilit Kauçuk, SBR Kilit Kauçuk”
Altıgen Kauçuk “EPDM Altıgen Kauçuk, SBR Altıgen Kauçuk”
Tuğla Kauçuk (Poligon Kauçuk)
Rulo Kauçuk Zemin Kaplama
Blok Kauçuk Zemin Kaplama
Yerinde Dökme Kauçuk
Hayvan Barınak Zeminleri

 1. Tenis Kortu
 2. Basketbol Sahaları
 3. Voleybol Sahaları
 4. Çok Amaçlı Sahalar
 5. Halı Saha
 6. Bocce & Petank oyun sahaları
 7. Hentbol
 8. Atletizm Pisti vb. spor sahalarının temelinden alıp , Aktif spor yapılabilecek  tesisler haline getirmektedir. Yurt çapında bir çok kamu ve özel alanlarda spor sahalarının Altyapısı, hatıl ve betonlama, Asfalt zemin uygulamaları, Akrilik kaplama , Epidyem  gibi spor Kauçuk zemin kaplamaları, Tel Çit, Aydınlatma, Spor Gereçleri Montajı  İşleri tüm detayları ile üstlenip anahtar teslimi kullanıcıların hizmetine sunmaktayız.
 • Alt yapı ve yol müteahhitliği
 • Alışveriş merkezleri
 • Askeri kuruluşlar
 • Endüstriyel tesisler
 • Otoparklar
 • Villa Arazileri
 • Street Print (Desenli Asfalt)
 • Street Bobd (Renklendirme)
0 %

Tamamlanan Projeler

0 +

Müşteri

0 Bin m²

'den fazla alana desen uyguladık ve renklendirdik

0 km

'den fazla asfalt serimi yaptık

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Tüm asfalt işleriniz için formu doldurarak hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz…

15 Yıllık Tecrübe
15 Yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Hisar Asfalt başarılı iş grafiği ile asfalt firmaları içerisinde nitelikli hizmetin öncülerinden biri haline gelmiştir.

En İyi Kalite
TSE ve CE belgeli ürünlerimiz; renkli asfalt kaplama boyaları ve spor sahaları renkli kaplamalarını ISO standartlarında üretimini yapıp; yurt içi ve yurt dışına satışlarını gerçekleştirmekteyiz.

En iyi Fiyat Garantisi
Firmamız bizden alacağını hizmetler için en iyi fiyat garantisi sunuyor.

Keşif Formu