Bizi Tanıyın

15 Yıllık Tecrübe

Image

Firmamız 2006 yılından bugüne dek ilk günkü heyecanı ile çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız; Renkli ve Desenli Asfalt, Baskı Asfalt, Otopark Asfalt ve Çizgi, Yürüyüş Yolları, Bisiklet Yolu yapım hizmetleri vermektedir. Kaliteli ve Uzman kadromuz ile sektörün tüm oluşumlarını takip ederek hızlı ve ekonomik çözümler sunmak için tüm gayreti ile projeleri yürütmektedir.

Misyon&Vizyon

Değerlerimiz

Misyon
01.
Misyon
Misyon

Firmamız Kalite, Uygun fiyat ve kalıcı çözümler ile kurum ve şahıs olarak siz değerli müşterilerimize daima en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Vizyon
02.
Vizyon
Vizyon

Sektöründe ihtiyaçları karşılamak, ihtiyaçları karşılarken dayanıklılık ve estetiği birleştirerek son teknoloji ile gelecek yıllara da aynı özgüveni sağlamak. Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti, Hedefimiz en iyiyi sunmak.

Kalite Politikamız
03.
Kalite Politikamız
Kalite Politikamız

Şirket olarak hedeflediğimiz politika müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışıyla, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin sürekli gelişimini sağlamak, çalışan uzman kadromuzla güvenilir ve iş ahlakına uygun en üst düzeyde üretim yapmak ve hizmet vermektir.

0 %

Tamamlanan Projeler

0 +

Müşteri

0 Bin m²

'den fazla alana desen uyguladık ve renklendirdik

0 km

'den fazla asfalt serimi yaptık

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Tüm asfalt işleriniz için formu doldurarak hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz…

15 Yıllık Tecrübe
15 Yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Hisar Asfalt başarılı iş grafiği ile asfalt firmaları içerisinde nitelikli hizmetin öncülerinden biri haline gelmiştir.

En İyi Kalite
TSE ve CE belgeli ürünlerimiz; renkli asfalt kaplama boyaları ve spor sahaları renkli kaplamalarını ISO standartlarında üretimini yapıp; yurt içi ve yurt dışına satışlarını gerçekleştirmekteyiz.

En iyi Fiyat Garantisi
Firmamız bizden alacağını hizmetler için en iyi fiyat garantisi sunuyor.

Keşif Formu